0800 – 501 50

044 501 501 | 048 501-501 | 049 501 501

animation Taxi

0800 – 501 50

044 501 501 | 048 501-501 | 049 501 501

animation Taxi    Taksi TESLA e para në Kosovë

    Shërbimet

    Transferimi i shpejtë në qytet

    Ne ju sjellim shpejt dhe komod kudo në qytetin tuaj.

    Evente të ndryshme

    Keni ndonjë event familjar, mbrëmje mature, apo datëlindje?… Tani mund të dukeni më ndryshe, thjesht porosit E-taksi TESLA .

    Transferime nga dhe në aeroport

    Transferim i shpejt i sakt dhe komod nga dhe në aerport.

    Transporti i bagazheve

    Ofrojm transportin e bagazheve shpejt dhe sigurt në destinacionin tuaj.

    Ju Dërgojm Kudo me

    E-Tesla

    Urban

    Urban

    Transportim brenda qytetit te Prishtines

    Aeroport

    Aeroport

    Transport nga aeroporti dhe anasjelltas

    RKS

    RKS

    Transport ne te gjithe teritorin e Republikes se Kosoves

    Regjional

    Regjional

    Transport ne Shqiperi dhe Maqedoni.

    Së shpejti....

    Shkarkoni Aplikacinin

    01.
    Rezervim i shpejtë

    Aplikacioni ju mundëson të porosisni taksi shumë shpejtë.

    02.
    Përdorim i leht

    Qasje të shpejt dhe të sigurt me operatorët tanë.

    Lokalizimi i leht

    Nëse keni humbur dhe nuk e dini ku gjendeni me ndihmën e aplikacionit ju na tregoni vend ndodhjen tuaj.

    03.
    Fitoni Bonuse në cdo kilometër

    Pasi të jeni antarësuar ju për cdo kilometër fitoni bonuse.

    04.
    animation

    Përse E-TAKSI TESLA?

    Mund të themi me krenari se jemi të parët që ju ofrojm shërbime taksie me vetura TESLA në Kosovë.

    • Vetura Luksoze
    • 100% Ekologjike
    • 100% Elektrike
    • Çmime konkuruese
    • Komoditet
    • Siguri

    Klientët e lumtur...

    Përshtypjet e klientëve

    Kjo ke pervoja ime e pare me nje veture tesla ne qytetin tim...

    Arbenita

    Lire, komod, shpejt, pa zhurme normal edhe hera e pare qe  po vozitna me tesla...

    Dritoni

    Shpresoj te jeni keshtu edhe me tej Jam jashtzakonisht i knaqun me sherbimin saktesine.

    Ardi

    Ju pergezoj  dhe ju uroj pune te mbare, eshte padyshim nje investim i qelluar ne qytetin e prishtines e cila me se shumti ka nevoje per vetura qe nuk e ndotin ambientin.

    Edona

    Partnerët

    Dhe Klientët besnik

    Logo-3
    Logo
    villaswisslogo
    LOGO-E-RE_KOSPROD_FINALE-2-1024x489