0800 – 501 50

044 501 501 | 048 501-501 | 049 501 501

animation Taxi

0800 – 501 50

044 501 501 | 048 501-501 | 049 501 501

animation Taxi  Taksi TESLA e para në Kosovë

  Shërbimet

  Transferimi i shpejtë në qytet

  Ne ju sjellim shpejt dhe komod kudo në qytetin tuaj.

  Evente të ndryshme

  Keni ndonjë event familjar, mbrëmje mature, apo datëlindje?… Tani mund të dukeni më ndryshe, thjesht porosit E-taksi TESLA .

  Transferime nga dhe në aeroport

  Transferim i shpejt i sakt dhe komod nga dhe në aerport.

  Transporti i bagazheve

  Ofrojm transportin e bagazheve shpejt dhe sigurt në destinacionin tuaj.

  Ju Dërgojm Kudo me

  E-Tesla

  Urban

  Urban

  Transportim brenda qytetit te Prishtines

  Aeroport

  Aeroport

  Transport nga aeroporti dhe anasjelltas

  RKS

  RKS

  Transport ne te gjithe teritorin e Republikes se Kosoves

  Regjional

  Regjional

  Transport ne Shqiperi dhe Maqedoni.

  Së shpejti....

  Shkarkoni Aplikacinin

  01.
  Rezervim i shpejtë

  Aplikacioni ju mundëson të porosisni taksi shumë shpejtë.

  02.
  Përdorim i leht

  Qasje të shpejt dhe të sigurt me operatorët tanë.

  Lokalizimi i leht

  Nëse keni humbur dhe nuk e dini ku gjendeni me ndihmën e aplikacionit ju na tregoni vend ndodhjen tuaj.

  03.
  Fitoni Bonuse në cdo kilometër

  Pasi të jeni antarësuar ju për cdo kilometër fitoni bonuse.

  04.
  animation

  Përse E-TAKSI TESLA?

  Mund të themi me krenari se jemi të parët që ju ofrojm shërbime taksie me vetura TESLA në Kosovë.

  • Vetura Luksoze
  • 100% Ekologjike
  • 100% Elektrike
  • Çmime konkuruese
  • Komoditet
  • Siguri

  Klientët e lumtur...

  Përshtypjet e klientëve

  Kjo ke pervoja ime e pare me nje veture tesla ne qytetin tim...

  Arbenita

  Lire, komod, shpejt, pa zhurme normal edhe hera e pare qe  po vozitna me tesla...

  Dritoni

  Shpresoj te jeni keshtu edhe me tej Jam jashtzakonisht i knaqun me sherbimin saktesine.

  Ardi

  Ju pergezoj  dhe ju uroj pune te mbare, eshte padyshim nje investim i qelluar ne qytetin e prishtines e cila me se shumti ka nevoje per vetura qe nuk e ndotin ambientin.

  Edona

  Partnerët

  Dhe Klientët besnik

  Logo-3
  Logo
  villaswisslogo
  LOGO-E-RE_KOSPROD_FINALE-2-1024x489