0800-501-50
049 501 501 | 044 501 501

Kjo ke pervoja ime e pare me nje veture tesla ne qytetin tim…

Arbenita

Lire, komod, shpejt, pa zhurme normal
edhe hera e pare qe  po vozitna me tesla…

Dritoni

Shpresoj te jeni keshtu edhe me tej
Jam jashtzakonisht i knaqun me sherbimin
saktesine.

Ardi

Ju pergezoj  dhe ju uroj pune te mbare,
eshte padyshim nje investim i qelluar
ne qytetin e prishtines e cila me se shumti
ka nevoje per vetura qe nuk e ndotin ambientin.

Edona

Partnerët

Dhe Klientët besnik

Logo-3
Logo
villaswisslogo
LOGO-E-RE_KOSPROD_FINALE-2-1024x489